Víceúčelové hřiště na klíč

Posted in Hypotéky.

Hypotéku si člověk může vzít v dnešní době na cokoliv. Studium, jídlo a víceúčelová hřiště nejsou vyjímkou a běžně se s nimi bankovní poradci při zařizování hypotéky setkávají. Jak tedy tuto investici do víceúčelového hřiště nejvíce zhodnotit?

Výstavba víceúčelového hřiště na klíč

Co je to ta nebankovní americká hypotéka a jaké jsou její výhody?

Posted in Hypotéky.

O klasické hypotéce už jste určitě slyšeli. Pro její získání musíte doložit účel použití půjčených peněz a taky dostačující měsíční příjmy. Žadatel musí mít taky podepsanou smlouvu na neurčito a to právě často bývá ten důvod, proč lidé hypotéku nezískají. Nemusíte ale věšet hlavu, pokud je to i váš případ, tak můžete využít nebankovní americkou hypotéku.

výhody nebankovní americké hypotéky

Dlužníkem je dnes každý dvanáctý! Zkontrolujte si, zda nejste v registru.

Posted in Půjčky a úvěry.

Určitě se k vám již několikrát dostaly příběhy lidí, kteří se dostali do registru dlužníků, ani nevěděli jak. A penále narůstaly a narůstaly... několik let bez vědomí těchto jedinců. Takové situace nejsou nic příjemného, jsou však bohužel čím dál tím častější. Společnosti využívají toho, že si lidé tyto věci nekontrolují. A bohužel, jak se říká, nevědomost neomlouvá.

3 signály, které směřují k prodeji firmy

Posted in Investice.

Mnoho podnikatelů považuje ukončení byznysu jako zbabělost či útěk od starostí. Ne vždy tomu tak je. Prodej ziskové firmy je v západním světě běžná věc, nicméně v České republice se na tento proces stále nahlíží s úžasem. Faktem je, že správně načasový prodej firmy může být esenciální pro život několika desítek či stovek lidí. V tomto článku zjistíte 3 signály, díky kterým spozorujete, že možná na čase přestat a ještě na tom vydělat.

Zajistíme vaší obci dotaci na osvětlení či radar v roce 2017

Posted in Investice.

Tento článek je mířený spíše pro vedení obce nebo menšího města, každopádně přečíst si ho může i široká veřejnost, která se alespoň zdokonalí ve znalostech varování obyvatel. Co to vlastně je ten varovný protipovodňový systém? Nic složitého, systém totiž monitoruje pomocí různých  prvků aktuální situaci a na základě výsledků měření umí informovat vedení obce a obyvatele.

Nemovitá osoba a její problémy

Posted in Hypotéky.

Pokud se dostanete do stavu, že jste nemovitá osoba, zřejmě neprožíváte nejšťastnější období. Otázka je v jaké definici tento stav zažíváte. Jestli to má znamenat fakt, že nejste nijak bohatí a patříte do nižší příjmové a životní třídy.

Úvěry jsou dobrá věc

Posted in Hypotéky.

Pokud vám vaše drahá oznámí, že je na cestě potomek tak je samozřejmě velká chvíle pro oslavy. Tedy pokud je to pro vás pozitivní zpráva, což je věc druhá. Nicméně mimo oslav a oznamování širokému okolí, což vám přinese miliony otázek ode všech a zásobu panáků zdarma na pár týdnů, je třeba se zamyslet nad dětským pokojem a všemi těmito vážnostmi, které s příchodem dítěte přijdou.