Ako jednoducho zapojit dymovod

Napsal Super User. Posted in Investice.

Zima je za dverami, vykurovacia sezóna takmer v plnom prúde a riziko požiarov od zle zapojeného dymovodu a kotla je pomerne vysoké. Ďalším dôležitým parametrom je tiež kondenzácie spalín v dymovode, ktorá je nežiaduce kvôli tvorbe dechtu.

dymovody

Nejlevnější zboží na internetu? Budete překvapeni!

Napsal Super User. Posted in Investice.

Obchody už zase vyvěsily vánoční ozdoby, takže víte, že Vánoce už jsou skoro tady. A pokud nepatříte k DIY or die lidem, budete muset vyrazit do obchodů nebo na internet a sehnat všechny dárky tam. Peníze ale netisknete a pokud nechcete být celý leden o hladu, hledáte způsob, jak vánoční nákupy odbýt co nejlevněji. My se s vámi podělíme o naše několikatelé zkušenosti s tím, jak všechno potřebné nakoupit co nejlevněji.

slevy

3 signály, které směřují k prodeji firmy

Napsal Super User. Posted in Investice.

Mnoho podnikatelů považuje ukončení byznysu jako zbabělost či útěk od starostí. Ne vždy tomu tak je. Prodej ziskové firmy je v západním světě běžná věc, nicméně v České republice se na tento proces stále nahlíží s úžasem. Faktem je, že správně načasový prodej firmy může být esenciální pro život několika desítek či stovek lidí. V tomto článku zjistíte 3 signály, díky kterým spozorujete, že možná na čase přestat a ještě na tom vydělat.

Zajistíme vaší obci dotaci na osvětlení či radar v roce 2017

Napsal Super User. Posted in Investice.

Tento článek je mířený spíše pro vedení obce nebo menšího města, každopádně přečíst si ho může i široká veřejnost, která se alespoň zdokonalí ve znalostech varování obyvatel. Co to vlastně je ten varovný protipovodňový systém? Nic složitého, systém totiž monitoruje pomocí různých  prvků aktuální situaci a na základě výsledků měření umí informovat vedení obce a obyvatele.