Oceňování nemovitostí od profesionálů

Napsal Super User. Posted in Investice.

Ať už plánujete dlouhodobě si pronajímat nemovitost, koupit ji, prodat anebo nabízet k pronájmu, je třeba znát její hodnotu a důležité kroky dělat ve správný čas.

architecture-1314416 960 720

Ceny se mění spolu se situací na trhu a firma, která má na oceňování nemovitostí odborníky, vám dokáže dokonale zhodnotit stav budovy či jiné nemovitosti a podá vám také komplexní službu ve formě analýzy tržního prostředí, budoucích trendů a jiných podstatných faktorů, které ovlivňují trh realit.

Brexit a cena zlata

Napsal Super User. Posted in Investice.

Ještě jste neinvestovali do zlata? Chyba! Díky brexitu a tomu, že oslabuje libra, posiluje zlato. Ti, kdo mají nakoupené investiční zlaté mince, si teď mnou ruce. Prudký nárůst ceny zlato způsobily obavy z brexitu. Cena zlata v ekonomicky nestabilních situacích vždy roste.

zlat mince

Využijte situace, kdy se ještě zlato nezdražilo na maximum a nakupte za dobrou cenu, dokud je čas. Kdo ví, jak to celé EU dopadne. Možná přijde doba, kdy budete rádi za zlatou jistotu, kterou investiční zlato představuje.

Jaké další dopady bude mít brexit pro EU a potažmo Českou republiku se můžeme nyní jen domnívat. Ale štěstí přeje připraveným!

Zlato je stále v kurzu

Napsal Super User. Posted in Investice.

Ano, je to tak – zlato jede :) Zlato je populární ve všech ohledech. Můžete se s ním potkat v písničkách (Zlato, pojď na to,...), básničkách, pohádkách (Sůl nad zlato), v módě, umění, historii i investicích (investiční zlato).

zlate cihly

Zlato nebo stříbro? Jak a do čeho investovat

Napsal Super User. Posted in Investice.

investicni stribrne mince

Pokud hledáte bezpečnou investici, pak byste se rozhodně měli zaměřit na drahé kovy. Nákupem zlatých cihel sice jen tak nezbohatnete, ale máte jistotu, že jsou vaše peníze dobře uloženy. Nejinak je tomu u dalších obchodovatelných kovů, jako je stříbro, platina, palladium nebo diamanty. Kupříkladu investiční stříbrné mince dokonale konzervují hodnotu peněz a hlavně - neztrácí ji.

Cena zlata a stříbra na světovém trhu stoupá, avšak sem tam se objeví i zuby poklesu. A právě v takových obdobích je ideální čas pro nákup. To stejné platí pro stříbro, které je navíc ve formě investičních stříbrných mincí cenově dostupné opravdu pro každého.

Ptáte-li se, zda je lepší investice do zlata či stříbra, jasnou odpověď vám nedáme. Pro jednoho investora je výhodnější zlato, pro jiného zase stříbro. Investiční zlato se pyšní tím, že je osvobozené od DPH. Stříbro je zase levnější a zároveň velmi dobře obchodovatelné.