Nebankovní hypotéky v budoucnu?

Napsal Super User. Posted in Hypotéky.

V roce 2015 nastávají změny ve finančním sektoru. Všechny nebankovní společnosti půjčující peníze budou pod daleko větším drobnohledem. V dnešní době nabízí nebankovní produkty jako například nebankovní hypotéky přes 50 tisíc subjektů. Buďme realisté, ne všichni to myslí upřimně. Jak bude tedy pro spotřebitele vypadat v budoucnu takové nebankovní hypotéky?

Dostaňte peníze rychle

Napsal Super User. Posted in Hypotéky.

Pokud potřebujete peníze, banka vám nepůjčí a vlastníte nějakou nemovitost, pak je ideálním řešením pro vás hypotéka bez registru. Většina firem zaplatí za vás odhadce nemovitosti a bez dokazování výše příjmů, bez ověřování registru dlužníků dostanete až 70 % odhadu hodnoty nemovitosti. Pokud se chcete informovat, můžete podat nezávaznou žádost nebo si spočítat výši splátek na online kalkulačce, která vám prozradí, jak dlouho a kolik budete splácet. Současnou novinkou na trhu je úvěr GRAND s ročním úrokem kolem 4 % a budete mít téměř poloviční splátku. Využijte této příležitosti a získejte peníze okamžitě.

Americká hypotéka a její výhody

Napsal Super User. Posted in Hypotéky.

Americká hypotéka je neúčelový hypoteční úvěr, ale stejně jako klasická hypotéka je zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Jak už samotný název napovídá, americká hypotéka se k nám rozšířila z USA, kde má vysokou popularitu. Peníze, které finanční instituce poskytne, můžete použít prakticky na cokoliv.

Začněte stavět díky hypotéce

Napsal Super User. Posted in Hypotéky.

Na finančním trhu se vám nabízí hypotéky bankovní a nebankovní. Oba typy hypoték je možné charakterizovat jako dlouhodobý úvěr, který je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Nebankovní hypotéka má na rozdíl od bankovní tu výhodu, že nemusíte podstupovat zdlouhavý proces vyřízení a nebudete potřebovat zbytečně moc dokladů.

Zajímá vás hypotéka bez registru?

Napsal Super User. Posted in Hypotéky.

Bydlet ve vlastním je snem každé rodiny. Na to však potřebují mnoho finančních prostředků, které dnes mnoho lidem chybí. V takovém případě využívají různé hypotéky nebo půjčky od bank nebo jiných finančních institucí. Získat peníze ale není jednoduché. Musí splnit různé podmínky, které jsou důležité pro získání financí. Mnoho rodin tyto podmínky však nesplní a od banky tak peníze nedostanou. Pro takový případ je možnost získání peněz prostřednictvím jiné půjčky, kterou je například hypotéka bez registru. Tato možnost je ideální pro lidi, kteří potřebují peníze ihned, bez dokládání výdajů, na které peníze potřebují.